חדר מורים

מפגשי קולנוע לצוותי הוראה

מפגשי חדר המורים יאפשרו להעניק לכם, צוותי החינוך, את הכלי הקולנועי כשפה ודרך התבוננות נוספת דרך הצצה במורים הגדולים של הקולנוע.

במהלך 90 דק של השראה והנאה, נביא עד אליכם את עולם הקולנוע בהנחיית מרצה מקצועי
לפניכם מספר מפגשים חווייתים ומרתקים. כל שנותר לכם הוא – לבחור.
נתראה בקרוב.

המפגשים שלנו

קוראים לזה אהבה

מערכת היחסים בין המורה לתלמידיו צריכה להיות מערכת יחסים הפותחת את הלב, כזו שעובדים עליה ללא הפסקה. מסיפורים שלוקטו בקפידה ובליווי קטעי סרטים נבחרים גם מעולם התלמידים וגם מעולם הזוגיות נוכל ללמוד יחד וליהנות משני העולמות

סדנת מסך ירוק

סדנת צילום חוויתית בה נפיק סרט בעזרת מסך ירוק ונהפוך להיות כוכבים בעלי יכולות על: ריחוף בחלל, בריחה מפילים, צלילה באוקיינוס ואפילו לעשות סיבוב מהיר באתרים הנחשקים בעולם. במהלך הסדנא נכיר את אפליקציית המסך הירוק, נצלם על גבי רקעים שונים, נחווה סט צילום וכמובן נצפה יחד בתוצר!

סדנת "smart me" - סמארטפונים

בסדנה זו נכיר כלים לצילום ועריכה באפליקציה בסמארטפונים, כך שהמורים יוכלו לתעד ולערוך סרטונים במהלך השנה.

המורה כמנהיג

במפגש חוויתי זה אשר משלב הרצאה, קטעי סרטים נבחרים וסימולציות, נדון במקורות הכוח השונים של המורה כגון: ידע, שכר, עונש, ערכיות, חברות. ונבחן כיצד לשלבם בכיתה. את התרגילים והכלים הללו אנו נגייס מעולם הקולנוע היישר לעולם החינוך הפורמאלי המוכר לנו.

שונות והזדמנות- על שוני והכלה בקולנוע

במפגש זה נציץ יחד על מספר סיפורי חינוך מרגשים בהם השונות וההכלה הפכו להזדמנות לצמיחה גדולה של כל המעורבים. נזקק כלים חינוכיים להטמעת הערכים האלו בקרב התלמידים, כלים שנועדו לתת תקווה לכל ילד.

נשמע מעניין?
אז... למה אתם מחכים? דברו איתנו עוד היום

Scroll to Top

השאירו פרטים

נשמח לחזור אליכם