דף הבית >> הפקת סרטים וארועים >> הפקת סרטים לארגונים וחברות

הפקת סרטים לארגונים וחברות

1. ברכת קליפ "שנה טובה" 
בואו לאחל לעובדים וללקוחותיכם "שנה טובה" בדרך מקורית ומשעשעת שהם לא ישכחו לעולם. 
במועד שיתואם נגיע אליכם, צוות "אפיקי תקשורת": צלמים ובמאים מקצועיים ובמספר שעות נפיק איתכם ובכיכובכם ברכת "שנה טובה" בצורת קליפ לשיר על פי בחירתכם.
את הברכות תקבלו לאחר כשבוע בגרסת DVD. כמו כן הקליפ יישלח במייל על מנת לאפשר הפצה לקהל הלקוחות והעובדים.
עם ברכה מקורית שכזו- לקוחותיכם יזכרו אתכם במהלך כל השנה.
 
 

  
 2. סרטי תדמית
כרטיס הביקור שלכם בהפקה שלנו!
סרט תדמית הוא כלי שיווק מצוין ואף הכרחי בעידן השיווק הוירטואלי.
לאחר פגישה ראשונית עם החברה, הכרת הלוקיישן, המוצרים ואופי החברה יגובש תסריט מקצועי בהתאמה לקהל היעד ובהתאם לדרישות החברה. התסריט יישלח לאישור החברה ולאחר האישור ישלח צוות צילום והפקה בתיאום עם החברה ובהשתתפות עובדיה.
את סרט התדמית ניתן ואף מומלץ לשלב באתרי אינטרנט ולהקרין בתערוכות ללקוחות קיימים ופוטנציאליים.
 
 
 

3. קליפ/ סרט לאירועים מיוחדים
רוצים להפתיע עמית למקצוע? 
רוצים להפתיע את העובדים באירוע של החברה?
חברת "אפיקי תקשורת" שולחת צוות צלמים ובמאים מקצועי ומפיקה לכם וידאו קליפ /סרט הפתעה שירגש, יצחיק וייזכר לעד.
לאחר פגישה ראשונית עם החברה שבה ייודעו פרטי האירוע, יגובש תסריט מקצועי בהתאמה לאירוע ובהתאם לדרישות החברה. התסריט יישלח לאישור החברה ולאחר האישור ישלח צוות צילום והפקה בתיאום עם החברה ובהשתתפות עובדיה.
את הקליפ/ סרט תקבלו לאחר כשבוע בגרסת DVD או בגרסת CD לפי בחירתכם. כמו כן הקליפ יישלח במייל על מנת לאפשר הפצה לקהל הלקוחות והעובדים.

ניתן להפיק קליפ או סרט בהשתתפות העובדים בעקבות פרישה של אחד העובדים, יום הולדת, קידום וכדומה. כמו כן, ניתן להפיק קליפ או סרט לאירועים מיוחדים של החברה כגון: השקת החברה, עשור לחברה, או לשלב וידאו קליפ היתולי במסיבת פורים שנערכת בחברה.

 
 

4. יום כיף "מהסרטים" לעובדים
הגיע הזמן להעניק לעובדיכם חווית גיבוש מדהימה – כזו שהם לא ישכחו!
במועד שיתואם נגיע אליכם, צוות צלמים ובמאים מקצועיים ובמספר שעות נפיק איתכם ובכיכובכם את הקליפ שיהפוך אתכם למחלקה מספר 1.
צוות "אפיקי תקשורת" יגיע אליכם ליום "מהסרטים": צילום וידאו קליפים מחלקתיים, סדנאות פרסום בהן העובדים יפיקו ויצלמו "פרסומות" לחברה. 
את הקליפים הערוכים והסרטונים תקבלו לאחר כשבוע על DVD ותוכלו לבצע הקרנה חגיגית, תחרות בין סרטי המחלקות, או אפילו רק תראו לכולם.
חוויה מדהימה וכייפית עם מזכרת שתישאר לעד:

א. יום "מהסרטים"
הפקת וידאו קליפ לכל מחלקה, החל משלב התכנון, הכנת האביזרים וצילום הקליפ לשיר שהקבוצה בוחרת מראש. בסוף היום יוקרנו חומרי הגלם. הסרטים יעברו לעריכה ויישלחו כשבוע לאחר מכן בגרסת DVD, או CD. קיימת אפשרות לקיים תחרות בין המחלקות בחברה בנוסח הישרדות. כל מחלקה תגריל את השיר ואת הז'אנר בו יצולם (לדוגמא: "הללויה" בסגנון פארודיה או סלפסטיק)

ב. יום "מהפרסומות"
העובדים יעברו סדנא שמציגה להם את עולם הפרסום, מושגים בעולם הפרסום: תאוריות והצרכנות בעולם המותגים. העובדים יתנסו באסטרטגיות וטקטיקות פרסומיות שונות, יעצבו מוצר משלהם ויפיקו קמפיין פרסומי הכולל ג'ינגל, מודעה, מדבקה, שלט חוצות,כתיבת תסריט וצילום סרט פרסומת. ניתן לערוך תחרות פרסומות בין העובדים או הקבוצות.

 
 

5. פעילות "מהסרטים" לעובדים ולילדיהם

א. צילום סרטי פעלולים
סדנת פעלולי מצלמה העובדים וילדיהם ילמדו על רזי המצלמה, יצלמו קטעים קצרים של פעלולי מצלמה. הילדים יצלמו בעצמם פעלולים הנעשים בסרטים כגון: העלמות, הקטנה והגדלה וטיפוס בסגנון ספיידרמן. הסדנה כוללת צילום, משחק, אביזרים, הפקה וצפייה. ניתן לשלב ביום זה גם סדנת איפור אפקטים שבה העובדים וילדיהם ילמדו את רזי האיפור הקולנועי. בסדנה זו יודגש ההבדל הממשי בין האלימות הקולנועית לבין האלימות במציאות ותוצאותיה. הילדים וההורים יאופרו על פי בקשתם ולאחר מכן יצלמו ויצטלמו בסרטון קצר אשר יוקרן בסוף הסדנה.

ב. סדנת "המשפחה בראי הטלוויזיה"- פתרון דילמות
הצגת דילמה מצולמת מעולם הילדים (שעת חזרה ממסיבה, צפייה בתכנים שונים בטלוויזיה, לבוש ועוד). דיון על פתרון הדילמה וצילום משותף של סוף לדילמה (בקבוצות). הסדנא משלבת הסבר בנושא המשפחה בראי הטלוויזיה, צילום, משחק והפקת סרט אשר יוקרן בסוף הסדנה. 

ג. סדנאות אנימציה
בתחום האנימציה המגוון בסדנאות הוא רחב ומכוון לילדים בכיתות א'-ג'. הסדנאות כוללות: הכרת האשליה האופטית בסרט המצויר, יצירה משותפת של מכשיר אנימציה ה"זאוטרופ" ודפי דפדוף. הסבר לילדים ולהורים על יצירת תנועה מתמונה. 
לילדים הגדולים בשכבת גילאים זו מומלצת הפקת סרט אנימציה בטכניקת "בלקטון"- ציור המצטייר בעצמו, כולל השתתפות חוויתית של ההורים והתלמידים בסרט. הסדנה כוללת: משחק, אביזרים הפקה וצילום סרט אשר יוקרן בסוף הסדנה.