קצת עלינו...

תכנית אפיקי תקשורת מובילה את תחום הקולנוע המדיה והתקשורת מעל לשלושה עשורים. זהו תחום לימוד עכשווי, רלוונטי ומתחדש כל הזמן.
החברה מתמחה בעבודה בבתי ספר במסגרת תל"ן, תכניות גפ"ן ותכנית קרב למעורבות בחינוך,
ומציעה לשלל לקוחותיה מגוון מוצרים הכוללים תוכניות לימוד שנתיות, מקצועיות ומהנות, מפגשים חינוכיים מרתקים ,ימי שיא בנושאים שונים והפקות של סרטים ייעודיים בהתאמה לתוכן בית ספרי

ילדים אוהבים קולנוע. קולנוע בשבילם אינו רק סרט, זו חוויה טוטאלית של תמונות נעות, צלילים, חלומות וסיפורים.
לא בכדי זו האמנות האהובה ביותר עליהם. הם מתמסרים בקלות לצפייה בסרטים, עד כדי משיכה
טבעית וכימיה מיידית עם המסך הגדול.
עובדה זו נובעת מיכולתו של מסך לרתק אותם ולהשפיע עליהם
רגשית.
אין כסרטים לשמש גורם מאיץ ומעורר לפתיחת דיון בכל נושא ועניין.
בתכנית זו הילדים מתנסים בתחומי אומנויות הקולנוע השונים – משחק, בימוי, צילום, כתיבה, עריכה ועוד.
דרך זו, מהווה למידה חוויתית ומשמעותית הרואה כל ילד ומעצימה אותו. בתכנית ניתנת לילד אפשרות לפתח את כישוריו הייחודים, תוך הכרות אישית עם עצמו ובחירת התחום האומנותי המקצועי המתאים עבורו.
התלמידים לומדים תוך כדי הנאה ויצירת סרטים, איך לעבוד בשיתוף פעולה, איך לכבד דעה ורצון של אחר,
כיצד נותנים ומקבלים משוב איכותי ואיך עובדים בתחושת צוות מעצימה.

בכל שנה החברה מפגישה עשרות אלפי תלמידים עם יצירות קולנועיות קלאסיות ועם יצירות קולנועיות עכשוויות בדגש על היבטים רגשיים חברתיים בתוכן וביצירה.

התכנית מציגה את עולם הקולנוע והתקשורת מזווית ייחודית, מעניקה לתלמיד כלים ביקורתיים כלפי העולם התקשורתי הסובב אותו באמצעות הקניית ידע תיאורטי ומעשי במפגשים לימודיים, תוכניות לימוד וסדנאות ייחודיות.

מילה על הצוות שלנו

קובי לזר, מנכ"ל החברה איש עם חלומות גדולים שיודע לתת מענה פרטני , אנושי וייחודי לכל לקוח ולקוח. אתם חולמים? הוא יגרום לזה לקרות!

אנשי צוות מפתחי התכנית כולם בעלי התמחות ותארים בתחום הקולנוע וההוראה.

צוות רכזי התכנית בנוי מרכזי אזור מנוסים ואחראיים המלווים בצורה רציפה את בתי הספר ,התלמידים והמדריכים באמצעות מתן מענה פרטני ואנושי לכל רעיון, חלום או אתגר שנתקלים בו בדרך.

המדריכים שלנו מגיעים מעולם החינוך ומתחומי הקולנוע, התיאטרון והאומנויות השונות.
בוגרי מכללות הקולנוע והחינוך : מכללת בית ברל, בצלאל, מנשר, סמינר הקיבוצים, מכללת ספיר, מעלה, סם שפיגל, קמרה אוסקורה וכו..
בוגרי תואר בקולנוע ותקשורת, אנשי תעשייה
ובעלי נסיון בתחום ההדרכה עם ילדים ובני נוער.

 

במהלך השנה, במסגרת שיפור והעמקה מתמיד של תהליכים פדגוגים שלנו,  המדריכים נצפים במהלך השיעורים תוך קבלת משובים מקצועיים. רבים מהם השתלבו במהלך השנים במערכת החינוך כמחנכים בבתי ספר יסודיים ותיכונים כמורים לקולנוע ותקשורת ואנו שמחים וגאים על כך.

אחרונים חביבים, צוות השיווק שלנו שיתן לכם מענה רגיש ומקצועי ויתאים לכם את התוכן המתאים לכם בדגש על ייחודו של כל בית ספר ובהתאמה לצרכים הפדגוגיים והטכניים של בית הספר שלכם.

תנו לנו להביא את אולם הקולנוע- אליכם!

Scroll to Top