אודות

אפיקי תקשורת היא חברה  מובילה ללימודי העשרה מקצועית בתחומי המדיה, בעלת יכולת הדרכה גבוהה והפקת תוצרים ברמה גבוהה, המעניקה ללקוחותיה התנסות ערכית וחווייתית תוך מתן שרות מעולה. חברה המעניקה לעובדיה סביבת עבודה מלמדת, מאתגרת ומפתחת.
 
חברת "אפיקי תקשורת" נולדה בשנת 1998, ע"י קובי לזר, ולה שנות הדרכה, עשייה ויצירה במגוון אפיקי המדיה התקשורתית.
החברה מתמחה בהדרכת ילדים ונוער במדיה התקשורתית לסוגיה השונים: אנימציה, קולנוע, טלוויזיה, רדיו, עיתונות, צילום, פרסום ושיווק.

צוות "אפיקי תקשורת" מאמין כי הלימוד והעשייה בתחום התקשורת מקנים ללומדים הצעירים כלים להבנת התכנים והמסרים, לפיתוח גישה ביקורתית, ויוצרים צרכנות נבונה. 
בנוסף, הידע, הכלים והמיומנויות הנרכשים, וכן הליווי והעידוד של המדריכים מאפשרים ללומדים לבטא את רעיונותיהם ודעותיהם בדרכים חדשות, ע"י השימוש באמצעים תקשורתיים שונים.
 
קובי וצוות "אפיקי תקשורת" מובילים את החברה למצויינות באמצעות תוכניות הדרכה ושיטות לימוד חדשניות וייחודיות: דרך הלמידה הינה שילוב הקניית ידע תיאורטי מקצועי ונרחב יחד עם רכישת מיומנויות מעשיות בעולם התקשורת. שילוב מנצח זה מאפשר ללומדים להתנסות, ליצור וליישם את הנלמד, תוך תשומת לב לפיתוח האישי של כל תלמיד.
 
עולם התקשורת והקולנוע מתפתח ומשתנה בצעדי ענק והאתגר להנחילו בדרך ובכלים מעניינים לילדי היום, מבוגרי המחר, מיושם באמצעות תוכניות הלימוד המגוונות של "אפיקי תקשורת"
 
מטרות החברה:
  • הקניית ידע מקצועי בתחום התקשורת, הקולנוע והעיתונות.
  • הקניה וחיזוק מיומנויות מעולם הקולנוע והתקשורת, כגון: כתיבה עיתונאית, בימוי, צילום וכתיבת תסריט.
  • פיתוח יכולת צפייה אוריינית וביקורתית בסרטים ובמדיה התקשורתית.
  • הפקת תוצרים תקשורתיים, כגון: סרט, ווידאו קליפ, כתבה, סרטון פרסומת.
  • למידת עמיתים- עידוד הפרייה הדדית ויצירתיות בעבודת צוות מלווים בכבוד הדדי ושיתוף פעולה.

הלקוחות שלנו