דף הבית >> חדר הדרכה >> חדר הדרכה לצוותי הוראה >> אפליקציות צילום ועריכה
Kahoot! הוא פלטפורמה חינמית ללמידה מבוססת משחק ואחד מהמותגים המתפתחים במהירות כיום בתחום של טכנולוגיות למידה.
משחקי kahoots מעוצבים כך שיוכלו להיות נגישים במרחב הכיתתי ובסביבות למידה נוספות. כל משתמש יכול ליצור משחק בכל נושא ולכל שכבות הגילאים. ניתן להשתמש במשחק בכל מכשיר בעל דפדפן כמו מחשב או מחשב נייד, אך הוא אטרקטיבי במיוחד בכיתות בשימוש הטאבלט או הטלפון האישי של התלמידים.
* מתוך "ויקיפדיה"
לפניכם אפליקציות ואתרים מומלצים המאפשרים ליצור חוויית שיעור שונה ואינטרקטיבית
המלצות אלה ניתנות לכם ע"י המדריכים שלנו שמשתמשים בהן בבתי הספר בפועל.
העמוד בבנייה 
MSQRD היא למעשה אפליקציית פילטרים הפועלת באמצעות טכנולוגיית הדמייה המתלבשת על גבי פרצופכם ומיד הופכת אתכם לדמות אחרת מתוך היצע רחב ומשתנה.
אפליקציית MSQRD מאוד פשוטה לתפעול ומציעה לכם לצלם תמונות סלפי או לחילופין סרטוני ווידאו המעוטרים בפרצופים מוזרים ומדליקים.
יהיה עליכם רק לדאוג למקם את פרצופכם במסגרת שמוצגת על גבי מסך הסמארטפון שלכם ולבחור במסיכה מסרגל הגרירה הממוקם בתחתית המסך. האפליקציה איכותית ומדוייקת היות והמסיכה מכסה באופן מושלם את כל הפנים שלכם, ואם תזיזו את פרצופכם או אם אפילו תחייכו המסיכה תלווה אתכם.
להפעלת קהל באמצעות טלפונים סלולריים בסביבה לימודית, עסקית או לפנאי. 
באמצעות SMS-HIT תוכל ליצור הפעלות אינטראקטיביות ולשלב פעילויות מעניינות ומהנות בשיעורים והרצאות. 
המערכת מספקת מגוון סוגי הפעלות ומאפשרת להציג את תגובות המשתמשים בזמן אמת בתצוגות מותאמות.
אפליקציית iMovie מאפשרת לכל אחד לערוך סרטים וקדימונים ב-HD בסגנון הוליוודי במכשירי אייפון. בעזרת האפליקציה תוכלו לערוך כל סרטון שצילמתם בנייד בצורה נוחה ומהירה, ולהפוך אותו ליצירת מופת של ממש.
באפליקציה תמצאו מגוון רחב של תבניות בסיס בנושאים שונים שיסייעו לכם להתחיל את העבודה, תוכלו לבחור בתבנית של סיפור אגדה, סרט קומיקס, קומדיה רומנטית, אקשן ועוד מגוון רחב של תבניות מובנות שיאפשרו לכם ליצור טריילרים בניחוח הוליוודי נוצץ.
VIDEO STAR
אפליקציה המאפשרת יצירת סרטון מוסיקלי בתוספת שלל אפקטים מיוחדים לבחירתכם. ניתן לבחור כל קובץ מוסיקה הנמצא על המכשיר שלכם. האפליקציה בחינם לאייפון וניתן לשתף ביוטיוב.

אפליקציות מומלצות לכיתה
 

אם אתם מעוניינים ליצור אנימציה עם האייפון / אייפד שלכם, כדאי לכם לבדוק את iMotion HD, אפליקציית iOS המאפשרת לכם ליצור אנימציות סטופ מושן (Stop Motion) וסרטוני Time-lapse.
Magisto הישראלית מאפשרת לערוך את כל הוידאו עבורכם בצורה אוטומטית. כל מה שצריך לעשות זה לעבור על שלושה שלבים פשוטים: לצלם את הוידאו או לייבא וידאו שצילמתם בעבר, לבחור פסקול ולהעניק כותרת אישית לווידאו. מספר דקות לאחר טעינת הסרטון לאפליקציה, תקבלו התראה כי הסרט ערוך ומוכן. את הסרט תוכלו לשתף בפייסבוק, בטוויטר וב-Youtube.